medicalrig
خانه / تجهیزات پزشکی / قیمت گاز استریل بسته ۱۰۰ عددی | نحوه استفاده از گاز استریل

قیمت گاز استریل بسته ۱۰۰ عددی | نحوه استفاده از گاز استریل

قیمت گاز استریل که با بسته بندیهای ۱۰۰ و ۱۵۰ عددی به بازار عرضه می شوند به عوامل گوناگونی از جمله برند، جنس و کیفیت آن بستگی دارد. تولید کنندگان گاز استریل برندهای مختلفی را به بازار عرضه نموده اند که هر کدام دارای ویژگی های خاصی است.

نوع نخ و نمره آن و همچنین طریقه استریل شدن آنها می تواند بر قیمت گاز استریل
تاثیر گذار باشد.

گاز استریل چیست؟

گاز به زبان انگلیسی به یک پارچه نازک گفته می‌شود که از بافت‌های باز تشکیل شده است. همانطور که می دانید بعد از استریل کردن گاز از آن برای پانسمان های زخم استفاده می شود. همچنین در اتاق عمل نیز این پارچه تور مانند که در ابعاد ۱۰ در ۱۰ سانتی متری بافته شده کاربرد دارد. به طور کلی گازها دارای انواع مختلفی هستند که عبارتند از:

  • گاز وازلینه
  • گاز طبی دندانپزشکی
  • گاز طبی استریل
  • گاز طبی غیر استریل

هر کدام از این گازها دارای ویژگیهای خاصی هستند. به عنوان مثال گاز وازلینه به دلیل چرب بودن به سطح زخم نمی چسبد و به همین دلیل از این گاز برای پانسمان سوختگی ها به کار برده می شود.

قیمت گاز استریل

قیمت گاز استریل بسته ۱۰۰ عددی

قیمت گاز استریل به عواملی مانند جنس و تعداد آن در بسته متفاوت است این گاز به صورت تک بعدی یا چند پدی در یک پوشش کاغذی به تعداد ۱۰۰ یا ۱۵۰ عدد بسته بندی شده است. برای مثال قیمت گاز استریل از شرکت های مختلف هر پد آن به قرار زیر است:

  • گاز استریل زرین طب هر پد ۷۹۰ تومان
  • گاز استریل احسان طب هر پد آن ۷۹۷ تومان
  • گاز استریل بهدادطب هر پد آن ۶۹۰ تومان است.

قیمت گاز استریل

نحوه استفاده از گاز استریل

گاز استریل برای پانسمان کردن زخم های باز کاربرد فراوانی دارد. این گاز به صورت ۸ تا ۱۶ لایه در ابعاد ۱۰ در ۱۰ سانتی متری تولید و به بازار عرضه می شود. گاز استریل معمولاً به دو صورت موجود می باشد:

  • ساده
  • خط دار

گاز استریل انواع مختلفی دارد نوعی از گاز استریل در بین الیاف آن از یک نوع نخ حاجب به کار برده شده است و در اتاق عمل از آن استفاده می گردد اما به چه دلیل از این نوع نخ در گاز استریل استفاده می گردد؟ علت استفاده از این نوع نخ به این دلیل است که هرگاه در هنگام عمل جراحی این گاز در بدن انسان جا بماند در رادیوگرافی معلوم شود.

قیمت گاز استریل

استفاده از گاز استریل برای سوختگی

نوعی از گاز استریل موجود است که از پمادهای مختلفی برای پانسمان سوختگی استفاده می شود و به گاز سوختگی نیز معروف است، البته گاز وازلینه هم گفته می‌شود. این گاز به وازلین آغشته است و در مراکز درمانی و بیمارستان ها کاربرد زیادی دارد. وازلین هایی که در این نوع از گازها به کار برده می شود بهداشتی و کاملاً بدون زیان و ضرر می باشند و هیچ گونه حساسیت و سوزش روی پوست ایجاد نمی‌کند. گاز استریلی که برای سوختگی استفاده می گردد در بسته بندی های تک پدی بسته بندی شده اند.

قیمت گاز استریل

خرید عمده گاز استریل

خرید عمده گاز استریل به‌مراتب با صرفه تر از خرید جزئی آن است. زیرا قیمت گاز استریل تمام شده برای اینگونه از مشتریان ارزان تر و مناسب تر می باشد. خرید عمده گاز استریل شامل تخفیف ها و آفرهای زیادی است که می تواند حاشیه سود بالایی را برای
مشتریان به همراه داشته باشد. شما با خرید از این شرکت می توانید از آفرهای آن نیز بهره‌مند
شوید به عنوان مثال به ازای خرید یک کارتن گاز استریل یک کارتن آفر داده می‌شود که می‌تواند
حاجی سود ۱۰۰ درصدی را برای شما داشته باشد.

قیمت گاز استریل

فروش گاز استریل به قیمت درب کارخانه

فروش گاز استریل به طور مستقیم سبب می شود تا قیمت واقعی آن به دست مصرف کننده برسد.
یکی از مراکزی که فروش آن به قیمت درب کارخانه صورت می‌گیرد عمده فروشی ها می باشد. شما میتوانید از این طریق ارزانترین گاز استریل را خریداری نمایید. چنانچه گاز استیل به صورت عمده سفارش گردد در این صورت می‌توان آن را با نازلترین قیمت خریداری نمود.

قیمت گاز استریل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خدیجه صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124205262
شماره تلفن ثابت:44150285
شماره فکس:02144150285
آدرس کانال: medicalrig.ir@
آدرس سایت: www.medicalrig.ir
پست الکترونیکی: sadeghi_247@yahoo.com